Eğitim maketlerinin dünyasına hoşgeldiniz!

Anatomia Hakkında

Yenilab Laboratuvar ve Eğitim Gereçleri, 2009 yılında Sakarya merkezli kurulmuş olup laboratuvar cihazları ile malzemeleri, analiz ve endüstriyel kimyasallar ile okul eğitim araç ve gereçleri, okul deney malzemeleri ve anatomik ve medikal eğitim maketleri konusunda sizlere destek ve hizmet vermeyi amaçlayan bir firmadır. Büyüyen iş hacmi ile orantılı olarak firmamız sürekli kendini geliştirmeye devam etmiştir. Buna bağlı olarak da 2014 yılının ilk çeyreğinde şahıs şirketinden limited şirketine dönüşmüştür. Bu sayede hizmet ve kurumsallık kalitesini daha da yükseltmiştir.

Bu bağlamda firmamız, yetişmiş uzman kadrosu ve nitelikli insan gücüyle, Türkiye’ nin dört bir yanına en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi amaç edinmiş, sektörü içerisinde devamlı en iyi çözümü sunma çalışması ve gayretindedir.

Müşteri portföyümüz kamu ve özel sektörde eşit dağılım göstermektedir. Kamu ve özel sektörde gıda, tarım, hayvancılık, orman, kimya, kozmetik, sağlık, vb. pek çok iş kolunun kalite kontrol ve AR-GE çalışmalarına destek vermekteyiz. Eğitim sektöründe ise anaokulundan üniversiteye kadar tüm ihtiyaçlara cevap vermekteyiz. Türkiye’ deki tüm üniversitelerin BAP, TÜBİTAK, AR-GE, tez, yüksek lisans, doktora vb. projelere destek olmakta ve ihtiyaçlar doğrultusunda çalışma yapmaktayız.

Firmamız 2013 yılı itibarıyla, anatomik modeller, organ modelleri, bitki ve hayvan modelleri ile medikal ve tıbbi eğitim modelleri ve mankenleri konusunda ithalat yapmaya başlamıştır. Anatomik modeller ve sağlık sektöründe kullanılan hasta eğitim mankenleri için kendi markamızı geliştirdik ve ürünlerimizi “anatomia” markası ile ithal etmekte ve satışını yapmaktayız.

Analiz ve endüstriyel amaçlı kimyasal ile çözelti ve solüsyon üretimimiz “rokim” markası altında yapılmakta olup uzman ve tecrübeli Kimyager kadromuz ile yapılmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere sunulmaktadır.

Yenilab Laboratuvar ve Eğitim Gereçleri